Přejít na hlavní navigaci

DRUMEL a Co. s.r.o.

Bohumír NejedlýFelixova 311Tel.: 465530323
IČO: 25267442Česká TřebováFax.: 465535298
560 02nejedly@drumel.cz

O firmě

Naše firma byla založena v roce 1997, kdy začala svoji činnost rozvíjet ve značně skromných podmínkách se třemi zaměstnanci. Základní myšlenkou bylo uplatnit se v oblasti kovovýroby a obrábění kovů, a to v zakázkové výrobě jednotlivých kusů až po série do 500 kusů. Toto se ukázalo jako velmi dobré rozhodnutí pro danou dobu.

První zásadní zlom v rozvoji firmy nastal navázáním spolupráce s firmou SOR Libchavy, pro kterou jsme začali vyrábět některé komponenty. Tato spolupráce se velice intenzivně rozvíjí doposud. Další stupeň rozvoje zaznamenala naše firma zahájením velmi dobré spolupráce s firmou ŽOS, a.s. Česká Třebová, pro kterou vyrábíme komponenty pro opravy kolejových vozidel a zajišťujeme kompletní servis pro chod firmy z pohledu údržby strojů a zařízení jakož i areálu firmy. Třetím zlomem ve vývoji firmy byl počátek roku 2001, kdy naše firma odkoupila část v konkurzu zanikající firmy. Tímto okamžikem se zcela radikálně změnila celá struktura firmy a značně se rozšířil výrobní program, a to zejména o výrobky pro zdravotnictví, domy s pečovatelskou službou a domovy důchodců.

V současné době má naše firma přes sto zaměstnanců a jasnou představu vedení firmy o jejím dalším směru rozvoje, a to jak v oblasti obchodní, tak i v oblasti poskytovaných služeb.

S celým spektrem naší činnosti se můžete seznámit blíže na našich webových stránkách.
Kalendář akcí

Více akcí