Přejít na hlavní navigaci

Pavla Müllerová

Pavla MüllerováVelké Chvojno 2Tel.: 723840825
IČO: 74597531Ústí nad LabemFax.:
403 34pavla.muller@centrum.cz

Jsem osoba samostatně výdělečně činná, zabývající se nákupem, skladováním, prodejem a výdejem ZP. Svoji činnost provádím na základě vydaného Živnostenského listu od roku 2007, v tomto roce jsem zahájila nejen prodej a výdej ZP, ale i prodej zdravotní obuvi veškeré potřebné pomůcky pro onkologické pacienty ve své provozovně Pod Parkem 2356/34 v Ústí nad Labem-Severní Terasa.

Dále nabízím rozvoz ZP na přání zákazníků zdarma. S prodáváním sortimentu jsou zákazníci seznámeni a mohou si také sortiment objednat přes e-shop na stránkách www.zdravotnipotreby-ul.cz.

Spolupracuji s českými výrobci a dodavatelskými subjekty, např.: Santé, Meyra, Ergon, Hartman-Rico, Maxi, atd. Zároveň se účastním výstav pořádaných při kongresu pro lékaře, atd. Aktivně spolupracuji s firmou Arus, kde pořádám přednášky s věcnými ukázkami prodávaného sortimentu.

Firma Pavla Müllerová nemyslí jen na podnikatelskou činnost, ale také podporuje kulturní činnost svými věcnými příspěvky (např.: maturitní plesy…) v rámci svých možností.
Kalendář akcí

Více akcí