Přejít na hlavní navigaci

AMOENA spol. s r.o.

ing. Eva TicháČerveňanského 2824/15Tel.: 261 260 235, 775 266 362
IČO: 43002871Praha 5Fax.:
155 00eva.ticha@amoena.cz

O firmě

AMOENA GmbH je přední světový výrobce a distributor prsních epitéz, zdravotního prádla, plavek a doplňkového sortimentu pro ženy po operaci prsu.

Firma AMOENA GmbH byla založena v roce 1975 v německém Raublingu. Její zakladatel Cornelius Rechenberg byl otcem myšlenky použít pro výrobu prsních epitéz silikon v PUR fólii. Byl to na svou dobu převratný objev – až dosud byly na trhu pouze epitézy textilní či olejové.

Název pochází z latiny – půvabná, příjemná odráží filosofii firmy – vyrábět pokud možno výrobek co nejpříjemnější pro ženy, navrátit dobrý pocit, přirozený vzhled a kvalitu života ženám, které podstoupily operaci prsu.

Vysoká kvalita, šíře sortimentu a dokonalý servis byly vždy zárukou našeho úspěchu. Všechny epitézy jsou vyráběny v německém Raublingu, odkud jsou distribuovány do celého světa.

Amoena s.r.o.

Firma AMOENA s.r.o. byla založena v roce 1992. Zastupujeme výrobce – firmu AMOENA GmbH v České republice a na Slovensku. Sortiment zahraničního prádla jsme rozšířili i o prádlo tuzemských výrobců.
Kalendář akcí

Více akcí