Přejít na hlavní navigaci

SIVAK

Šárka DvořákováJana Masaryka 1713Tel.: 495220684
IČO: 10473742Hradec KrálovéFax.: 495221327
500 12sivak@sivak.cz
www.sivak.cz

O firmě

Firma SIVAK byla založena v roce 1990 a od svého vzniku se zabývá službami pro tělesně postižené. Působíme jako obchodní a servisní firma zdravotnických prostředků. Jsme výhradním zastoupením společnosti Invacare pro Českou a Slovenskou republiku, jejíž výrobky převážně dodáváme a zajišťujeme i jejich servis. Americká firma Invacare je největší světový výrobce pomůcek pro tělesně postižené.

Firma SIVAK vybudovala síť firemních poradenských, předváděcích a servisních center po celé České republice, kterou i nadále rozšiřuje. Z těchto středisek jsou zajišťovány veškeré služby v plném rozsahu v daném krajském regionu.

Firma SIVAK se neodmyslitelně stala i součástí všech významných výstav a mezinárodních veletrhů v České republice a vystavené výrobky vždy budí pozornost a velký zájem návštěvníků a jsou velmi dobře hodnoceny.

Snažíme se našim zákazníkům poskytnout vždy jen to nejlepší, proto je většina vozíků tzv.
„šita” klientovi na míru. Výrobky značky Invacare, které dodáváme, jsou vyráběny za pomoci nejnovějších technologií s maximálním důrazem na kvalitu a jednoduchou obsluhu. Vyznačují se skvělým designem, technickými novinkami a širokou paletou doplňků. Jejich předností je v neposlední řadě cenová dostupnost. Převážná část výrobků pro pohybově postižené je hrazena plně nebo alespoň částečně všemi zdravotními pojišťovnami, se kterými úzce spolupracujeme.

Patříme mezi přední dodavatele zdravotnických prostředků v České republice a jsme významným partnerem mnoha zdravotnických, obchodních i společenských organizací. Své služby v současné době zajišťujeme pro opravdu velkou část našich postižených spoluobčanů.

Spolupracujeme s mnoha společenskými organizacemi zdravotně postižených a snažíme se naplňovat i volný čas vozíčkářů. Podporujeme různé soutěže a aktivity sportovců, každoročně pořádáme Arénu Sivak při příležitosti konání Festivalu rekordů a kuriozit v Pelhřimově, kam se jezdí pobavit a zasoutěžit si o rekord do „Guinnessovky” vozíčkáři z celé republiky. Pořádáme malé výstavky pro postižené ve spolupráci s Okresními sdruženími či kluby vozíčkářů. Vydáváme vlastní noviny — občasník Perspektivu i katalogy s novinkami zdravotnických prostředků.

Své služby pro tělesně a zdravotně postižené se snažíme neustále zlepšovat i přibližovat těm, jež je potřebují. Poskytujeme poradenskou činnost nejen na našich střediscích, ale i prostřednictvím odborných organizací, stejně tak v případě potřeby dojíždíme za klienty přímo domů. I tyto internetové stránky by měly pomoci zorientovat se v oblasti výrobků, jež dodáváme a pomoci vybrat tu nejvhodnější pomůcku pro usnadnění života.
Kalendář akcí

Více akcí