Přejít na hlavní navigaci

PANOP CZ s.r.o.

Leo PaťavaAntonína Dvořáka 1341Tel.: 733 198 623
IČO: 26243784HulínFax.: 573 352 649
768 24panop@panop.cz
www.panop.cz

Firma Panop CZ s.r.o. byla založena v roce 2002 se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej ortopedických pomůcek. Naše výrobky jsou primárně určeny pro použití ve zdravotnictví jako léčebné, podpůrné a rehabilitační pomůcky. Některé výrobky je možné používat i jako preventivní a ochranné pomůcky při sportování či jiné fyzické námaze spojené se zvýšeným zatížením kloubů a vaziva.

Vlastním vývojem našich ortéz můžeme zajistit další nové a kvalitní výrobky, kterými neustále doplňujeme široký sortiment. Flexibilní výrobou vyhovíme i nestandardním požadavkům našich zákazníků. Podařilo se nám prosadit v konkurenci českých i zahraničních firem a to především kvalitou našich výrobků, často originálním zpracováním, vysokou funkčností, spolehlivostí služeb a příznivými cenami.

Všechny naše výrobky jsou zkoušeny a zařazovány do systému zdravotnictví podle platných zákonů ČR, plně harmonizovaných se směrnicemi a předpisy EU. Výrobky splňují technické požadavky na výrobky podle evropské směrnice 93/42/EEC a je na ně vystaveno prohlášení o shodě. Všechny produkty společnosti jsou nositeli označení CE. Jsme držiteli systému řízení jakosti dle EN ISO 9001:2008 s následnými audity bez neshod. Výrobky jsou zařazeny v číselníku VZP a jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.
Kalendář akcí

Více akcí