Přejít na hlavní navigaci

Saegeling Medizintechnik, s.r.o.

Ing. Leona BěhanováMírová 1311/9aTel.: 724212623
IČO: 26259311Brno-ČernoviceFax.: 548217792
618 00leona.behanova@saegeling-mt.cz
www.saegeling-mt.cz

O firmě

Naše společnost byla založena v roce 2001 jako společnost s ručením omezeným. Od jejího vzniku byla činná v obchodní a servisní činnosti pro přístrojovou techniku v oblastech: narkotizační přístroje, monitory vitálních funkcí pro běžné prostředí, monitory vitálních funkcí, ventilátory a narkotizační přístroje pro prostředí magnetické rezonance a koncentrátory kyslíku pro hospice a lázeňská zařízení. Novou výzvou pro činnost firmy se stala spánková medicína. V roce 2004 jsme vstoupili na trh s dodávkami polygrafických a polysomnografických přístrojů a dále terapeutickými CPAP a BiPAP přístroji včetně ostatního kompletního příslušenství. Od 1.4.2004 byly námi dodávané přístroje a příslušenství poprvé zaregistrovány u zdravotních pojišťoven do číselníku PZT. V oblasti kyslíkových koncentrátorů se naše společnost věnuje jak dodávce do lázeňského prostředí a oblasti hospiců, ale v neposlední řadě také poskytování našich koncentrátorů pacientům s potřebou dlouhodobé domácí kyslíkové terapie. S účinností od 1.1.2006 byl do číselníku PZT zaregistrován první námi dodávaný koncentrátor kyslíku, po kterém postupně následovaly další modernější a technicky vyspělejší typy. V naší nabídce jsou zahrnuty pouze vysoce kvalitní produkty renomovaných světových firem, které naše společnost zastupuje na českém trhu.

Kromě prodeje nabízíme současně i jiné služby. Mezi jinými např. odborné poradenství, bezplatné zaškolení personálu, pronájem přístrojů, záruční a pozáruční servis, preventivní bezpečnostnětechnic­ké prohlídky předepsané zákonem, servis výměnným způsobem, financování formou rozložení splátek nebo leasingu.

Od samotného začátku jsme kladli velký důraz na kvalitní servis a technické poradenství u diagnostického vybavení, na rychlé dodávky terapeutických přístrojů a v oblasti spánkové medicíny možnost pacienta vybrat si z co nejširšího sortimentu nejvhodnější masku. Po celou dobu našeho působení se účastníme celé řady odborných seminářů, celostátních a mezinárodních kongresů a podpořili jsme vydání odborné publikace zabývající se poruchami spánku. Naší snahou je též podporovat vzdělávání lékařů a zdravotních sester v jejich oborech s následnou výměnou informací mezi odbornou veřejností. V tomto ohledu jsme se stali již po několikáté generálním pořadatelem a organizátorem Vzdělávací konference pro spánkové laboratoře Sageling Point.
Kalendář akcí

Více akcí