Přejít na hlavní navigaci

KURY spol. s r.o.

Zdechovice 28 Tel.: +420 466 936 139
IČO: 46509844ZdechoviceFax.:
533 11info@kury.cz
www.kury.cz

O firmě


Společnost KURY působí v České republice jako dlouholetý a původní výrobce (invalidních) mechanických vozíků pro tělesně postižené. Naše produkce je založena na dlouholeté tradici vlastního vývoje a prodeje mechanických vozíků v celé škále kategorií a typů.

Mechanické vozíky KURY jsou vyráběny na míru – tedy dle skutečných parametrů a individuálních potřeb uživatele. Každý vozík je tak svým způsobem originál. To vše při zachování maximální kvality, osobního přístupu a v neposlední řadě i dlouhodobé dostupnosti servisních služeb a příznivých cen. Naše výrobky jsou v drtivé většině přihlášeny do číselníku zdravotnických prostředků SÚKL a jsou tak hrazeny či spoluhrazeny zdravotními pojišťovnami.

V současnosti vstupujeme na trh s vlastní značkou GEMINI – sérií produktů (příslušenství) pro sezení na vozících (antidekubitní polštáře SPIN a zádové opěrky TWIN).

Vyberte si z našeho rozsáhlého portfolia výrobků, které jsou montovány u nás, v České republice. Informujte se u odborného prodejce produktů KURY na mechanické vozíky KURY a související produkty. Můžete samozřejmě osobně navštívit naši provozovnu nebo si dojednat návštěvu našeho pracovníka-specialisty, který Vám s výběrem vhodného typu vozíku a příslušenství poradí a připraví podklady pro výrobu.
Kalendář akcí

Více akcí